mylatamy.pl

I Wschodni Puchar XC- Zawody paralotniowe

Regulamin Zawodów

REGULAMIN

I Wschodni Puchar XC- Zawody paralotniowe

1. Informacje ogólne

  1. I Wschodni Puchar XC jest formą rywalizacji sportowej w paralotniowym lataniu swobodnym ze startowisk wschodniej Polski. Zawody mają charakter całosezonowej rywalizacji i oceniane są na podstawie zgłoszonych lotów zapisanych na wybranej platformie internetowej.
  2. Zawody są otwarte dla wszystkich chętnych którzy spełnią warunki opisane w regulaminie.
  3. Piloci biorący udział w zawodach ponoszą całkowitą i wyłączną odpowiedzialność za swoje loty oraz za sytuacje, które mogą wyniknąć z ich powodu. Pilot ma obowiązek zadbać o swoje bezpieczeństwo, a także postępować w taki sposób, żeby nie stwarzać niebezpieczeństwa dla innych pilotów. Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest zrzeczenie się jakichkolwiek roszczeń wobec organizatorów zawodów, co uczestnik potwierdza rejestrując się do rywalizacji.
  4. Każdy zawodnik ma obowiązek zapoznać się z postanowieniami niniejszego regulaminu i zobowiązuje się ich przestrzegać. Zawodnicy nieprzestrzegający zasad bezpieczeństwa oraz zachowujący się w sposób niesportowy mogą zostać ukarani dyskwalifikacją z zawodów.

2. Cele zawodów

  1. Naczelnym celem I Wschodniego Pucharu XC jest propagowanie latania przelotowego na „terenach płaskich”, oraz paralotniowa rywalizacja sportowa.

Czytaj więcej: REGULAMIN

Pliki cookie pozwalają nam oferować nasze usługi. Korzystając z naszych usług, akceptujesz korzystanie z plików cookie. Polityka