www.mylatamy.pl

Get Adobe Flash player
Filtr
 • Zawody odwołane

  No i stało się !
  Wzorem wielu innych organizatorów którzy polegli w tym roku w konfrontacji z pogodą, odwołujemy zawody w Depułtyczach Królewskich.
  Prognozy zmieniają się (podobnie jak w ciągu całego sezonu) dosłownie z godziny na godzinę, ale w ostatnich niezmienny jest bardzo silny wiatr i wyjątkowo niekorzystny jego kierunek. Do tego dochodzi prognozowany na sobotę cirrus.

  Dziękujemy wszystkim którzy się zarejestrowali oraz tym, którzy mieli taki zamiar jeśli pogoda będzie stabilna. Nie zapominajcie o nas, bo w przyszłym sezonie zamierzamy powalczyć.

  Pozdrawiam
  Kazik Anielak
  Krasnostawskie Stowarzyszenie Paralotniowe

 • Depułtycze Królewskie k/Chełma, relacja z zawodów PG 2013 r.

  Jak zwykle przyjezdni pięknie opisują i relacjonują swoje spostrzeżenia z nowych miejsc więc głupio byłoby opisywać "tubylcom" to , co zarezerwowane jest dla gości oszołomionych nowym miejscem. Do fajnej lektury Mariusza Nowackiego zaprasza Mariusz Dziuba :)

  Zawody paralotniowe w Depułtyczach Królewskich koło Chełma przeszły już niestety do historii. Aby jednak pamięć o imprezie zbyt szybko się nie zatarła, jako współorganizator części dotyczącej latania swobodnego postanowiłem napisać małe podsumowanie.

  Pomysł wspólnych zawodów PG i PPG w Krasnymstawie, integrujących środowiska pilotów latających swobodnie i z silnikami powstał już kilka miesięcy temu.

  Szczególną determinację w tym kierunku wykazywali Tomek Surma (PSP) i Kaziu Anielak (KSP)

  Osobiście wykazywałem ku temu odrobinę niepotrzebnego sceptycyzmu. Krasnystaw był mi znany przede wszystkim jako miejsce bardzo prężnego działania paralotniarzy napędowych (wszystko przez filmy Adama Paragliding )

 • Zawody PG Dypułtycze Królewskie - nagrody i dalsze info

  Witam,

  Miło mi poinformowac Wszystkie osoby planujące wziąć udział w zawodach PG które odbęda sie w najbliższy weekend w Dypułtyczach Królewskich koło Chełma, że Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe oprócz pamiątkowych medali dla zwycięzców ufundowało nagrody finansowe.

  Jeśli zawody nie będą miały statusu PLP (decyzja w piątek) to będą rozegrane tylko dla jednej klasy: serial
  Bez podziału na kobiety i mężczyzn.

  Piloci którzy zajmą najwyższe stopnie podium (klasa serial), otrzymają nagrody finansowe po 200 zł
  Dodatkowo, najwyżej sklasyfikowany zawodnik PSP z opłaconą składką za 2013 r. do piątku włącznie, otrzyma również 200 zł nagrody.

 • PLMP i nie tylko - zapraszamy

  Serdecznie zapraszamy na zawody paralotniowe współorganizowane przez KSP i PSP i PTP, pod patronatem Prezydenta Miasta Chełma i Rektora PWSZ w Chełmie, które odbędą się w dniach 6-8 września 2013, na lotnisku w Depułtyczach Królewskich k/Chełma.

  Oficjalne rozpoczęcie w piątek 6-go o godzinie 17:00 a zakończenie w niedzielę 8-go o godzinie 12:00

  Planujemy rozgranie zawodów dla pilotów "swobodnych" PG a także kolejnej edycji PLMP dla pilotow "napędowych" (PPG/PPGG).

  Wszystko w tym samym miejscu i terminie !!!

  Miejsce rozgrywania zawodów: lotnisko Depułtycze Królewskie k/Chełma ,

  Gospodarz imprezy: Krasnostawskie Stowarzyszenie Paralotniowe