www.mylatamy.pl

Get Adobe Flash player

Harmonogram tegorocznych zawodów

Serdecznie zapraszamy pilotów PG i PPG na zawody paralotniowe w Depułtyczach Królewskich w dniach 5-7 czerwca 2015r.
Zmagania:
1.    Zawody swobodne pod nazwą "I Wschodni Puchar XC" będą edycją Polskiej Ligi Paralotniowej i edycją Drużynowego Pucharu Federacji.  Współorganizatorem jest PSP. Teren jest płaski więc starty odbywać się będą za wyciągarką.

2.    Zawody PPG nie będą typowymi zawodami, lecz raczej piknikowym zmaganiem amatorów pod nazwą: "I wschodni Meeting PPG". Planujemy fajne, rozrywkowe konkurencje nawigacyjne i zręcznościowe. Sponsorem i fundatorem nagród jest firma  Minari Engine Poland.

 

Informacje ogólne:
1.    Wpisowe na zawody PG wynosi 190 zł i zapewnia obsługę zawodów, koszulkę okolicznościową, nielimitowaną liczbę holi (obowiązywać będzie lista startowa), zwózkę z przelotu i oczywiście ognisko integracyjne.
Wpisowe dla Członków KSP jest dofinansowane i wynosi 130 zł.

2.    Wpisowe na zawody PPG wynosi 90 zł i zapewnia obsługę zawodów, koszulkę okolicznościową i ognisko integracyjne.
Wpisowe dla Członków KSP jest dofinansowane i wynosi 60 zł.

3.    Czwartek 4 czerwca będzie dniem treningowym. Lotnisko będzie do dyspozycji pilotów. Dla swobodnych zapewnimy wyciągarkę  na zasadach komercyjnych, a cenę holi ustali Operator (myślę, że bardzo przystępną   )

4.    Zainteresowanym zapewnimy noclegi i wyżywienie w Internacie szkoły średniej w Chełmie. Nie jest to może „Hilton” ale warunki przyzwoite i bardzo dobre jedzenie.
Cena  200 zł za 3 dni obejmuje:
3 noclegi (4,5,6 czerwca), 3 śniadania (5,6,7 czerwca) oraz 3 obiado-kolacje (4,5,6 czerwca).
Koszt noclegu jest jednakowy dla zawodników i osób towarzyszących, które warto namówić na przyjazd, gdyż tereny są bardzo malownicze i atrakcyjne turystycznie.

5.    Jeśli zgłosi się odpowiednia liczba chętnych na nocleg 3 czerwca (w przeddzień dnia treningowego), to postaramy się o udostępnienie go w atrakcyjnej cenie. Prosimy o złożenie stosownej deklaracji w tym temacie wypełniając formularz zgłoszeniowy.

6.    W przypadku odwołania zawodów wszystkie wpłaty zostaną zwrócone bez potrąceń.
Wpłat należy dokonywać na konto:
Krasnostawskie Stowarzyszenie Paralotniowe
22-300 Krasnystaw, Zakręcie 2H
61 8200 0008 2001 0020 8493 0002